۸۸۱۷۴۷۵۷ – ۸۸۷۴۲۷۲۰ - ۲۲۸۴۵۸۳۷ – ۲۲۸۹۰۴۲۸ - ۷۷۵۷۴۶۷۰ – ۷۷۲۵۹۳۶۶ - ۳۳۰۹۶۴۸۰ – ۵۵۹۲۵۷۲۹ - ۴۶۰۴۲۴۸۳

__empty__

مهر شرکت

برای راه اندازی یک شرکت ابتدا لازم است که شرکت خود را ثبت کنید و کد اقتصادی آن را دریافت نموده و امور مالیاتی مربوطه را انجام دهید.

پس از ثبت شرکت و دریافت کد اقتصادی لازم است که افرادی که در آن شرکت حق امضا دارند تعیین گردند. پس از آن می بایست برای شرکت مهری تعیین شود تا در موارد لازم در کنار امضای افراد از آن استفاده شود. مهر شرکت در تمامی اوراق و قرارداد های مربوط به آن شرکت آورده می شود.

درج مهر شرکت در اسناد و اوراق سبب می شود که شرکت به عنوان یک شخص حقوقی شناخته شود و برای دارندگان حق امضا مشکلی ایجاد نخواهد شد.

تعیین مهر برای یک شرکت دارای قوانینی بخصوصی نیست اما می توان رعایت مواردی می تواند به بهتر شدن آن کمک کند.

اولین موردی که بهتر است در مهر شرکت درج شود شماره ثبت شرکت می باشد. شماره ثبت نشان می دهد که شرکت مورد نظر از نظر قانونی به ثبت رسیده است.

بهتر است که نام شرکت خود را به صورت کامل در آن درج نمایید. مورد دیگری که به بهتر شدن مهر شما کمک می کند استفاده از لوگوی شرکت است که نشان دهنده شرکت شما می باشد. نام شرکت باید دارای سه سیلاب باشد و در آن از اسم خاص استفاده شده باشد.

شرکت ها انواع مختلفی دارند. بنابراین نوع شرکت خود را در مهر آن درج نمایید.

پس از تعیین مهر لازم است که مهر طراحی شده در روزنامه رسمی کشور منتشر شود. مهر شرکت یک نشان اختصاصی است که تنها شرکت مربوطه حق استفاده از آن را دارا می باشد.

ثبت مهر شرکت نیز از اهمیت بالایی برخوردار است و همانطور که هزینه ثبت برند از مواردی است که باید برای آن شرکت در نظر گرفت، باید در تعیین مهر شرکت نیز این امر لحاظ گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما
تلفن های پاسخگو :

88742720 - 88174757

22845837 - 22890428

77574670 - 77259366

330960480 - 55925729

46042483

آدرس
info@paytakhtsabt.com
خیابان سهروردی شمالی ، خیابان خرمشهر ، خیابان صابونچی ، کوچه ی کرد بچه ، پلاک 75 ، طبقه دوم ، واحد5
ثبت پایتخت

تمامی حقوق این سایت متعلق به ثبت پایتخت میباشد . طراحی و سئو توسط " طراح نت "

شماره تماس